עיסוי תאילנדי בתל אביב

ישנו מגוון רחב של עיסויים אשר מתאימים את עצמם לכל אחד באופן מושלם. עיסוי עד הבית היא אופציה ידידותית למשתמש, ומאפשרת ליהנות מכל היתרונות שקיימים בקליניקה בתוך המרחב הפרטי. הבית שלנו הוא המקום הטבעי לנו, בו אנו רגילים לנצל את רוב שעות הפנאי וקבלת שירותים בו יתקבל בצורה מושלמת. עיסוי תאילנדי בתל אביב הוא אחד משלל סוגים של עיסויים, אשר ניתן להזמין במסגרת עיסוי עד הבית.

פעם, בעבר, היינו צריכים להרחיק עד לתאילנד על מנת ליהנות ממסאז' תאילנדי או שיאצו בתל אביב. במציאות בת ימנו בה העולם מתקרב אלינו, ניתן יהיה ליהנות מעיסוי תאילנדי ממש בתוך הבית. העיסוי מוכר כחלק מהתחומים הרבים המצויים ברפואה המשלימה, זו אשר מהווה אלטרנטיבה לרפואה המסורתית. הוא כולל בתוכו תרגילים שונים החיוניים להמרצת מחזור הדם.

כל הסיבות לבחור בנו

עיסוי המתרחש בקליניקה מחייב את המטופל לצאת מהבית ולהשקיע זמן רב בנסיעה, חיפוש חניה וכמובן לחזור על הפעולה גם בדרך חזרה. אצלנו בכאן הבריאות מביאים את העיסוי עד הבית, ומעמידים לרשותכם צוות של מעסים ומעסות מובילים בתחום. על מנת להבטיח איכות, כל אחד מאנשי הצוות שלנו מגיע עם ניסיון רב שנים בעבודה עם לקוחות, והנו בעל ידע מקצועי הנרכש במוסדות מובילים בארץ או בחו"ל.

עיסוי תאילנדי בתל אביב מביא את הטיפול המסורתי לכל מקום שתבחרו. כמיטב המסורת, דרך הפעולה של העיסוי היא באמצעות לחיצות על קווי האנרגיה שדרכם מקבל הגוף חום, אנרגיה מאוזנת וזרימת דם תקינה. טכניקת הלחיצה היא באמצעות תנועה מעגלית הקרויות נקודות לחיצה. במהלך העיסוי עשוי האדם לחוש שלא בנוח עקב הלחיצות, אך בסיום העיסוי תחושה זו תוחלף בערנות ורעננות. לעיסוי התאילנדי סגולות רפואיות המסייעות להרגעת מתחים נפשיים, כאבי גב וראש והעלמת נדודי שינה.

תבחרו מהמגוון הרחב

כל מעסה ומעסה בכאן הבריאות, מסוגל להעניק מגוון סגנונות של עיסוי על פי בחירה. בנוסף לעיסוי תאילנדי בתל אביב, ניתן יהיה לבחור גם שיאצו בתל אביב, עיסוי לכאבי גב בתל אביב, עיסוי לצוואר תפוס בתל אביב ועיסוי כתפיים בתל אביב. התקשרו עוד היום לקבוע את סוג העיסוי המתאים עבורכם, ואנו נדאג לשלוח אליכם את המעסה המקצועי ביותר.

דילוג לתוכן